Harry Conninck Jr. is een van New Orleans grote zonen, zij het niet de allergrootste. Toch kan Connick Jr. bogen op een indrukwekkende reeks prestaties, zowel als muzikant als als acteur: hij bracht meer dan twintig reguliere studioalbums uit met jazz en funk, componeerde filmmuziek en acteerde vanaf 1990 ook in meer dan 25 films en zeker twaalf tv-series. Hij kreeg bovendien drie Grammy’s en twee Emmy’s, al is dat niet altijd een goede maat voor kwaliteit.

Op 5 december liet hij zich wel van een heel bescheiden kant zien, toen hij er via een ingezonden brief bezwaar tegen aantekende dat hij zou worden opgenomen in de New Orleans Walk of Fame, die in Canal Street zal worden aangelegd.

Onder de uitverkorenen zijn onder anderen Louis Armstrong, Irma Thomas en Aaron Neville, maar dus ook Connick Jr. zelf.

Hij schreef vervolgens aan de burgemeester van New Orleans, de Entertainment Ambassador van de stad en aan de stad zelf en meldde vereerd te zijn, maar allerlei nog veel grotere namen dan die van hem te missen.

Daarom vroeg hij of ze zijn plaatsje in de Wall of Fame wilde vergeven aan een van degenen die zijns inziens ontbrak in de lijst en kreeg per kerende post antwoord.

Het onvolprezen New Orleans-tijdschrift Offbeat bericht daarover:

Harry Connick Jr.’s Letter Sparks Dialogue About NOLA Walk of Fame Inductees

Overigens kreeg Connick Jr. in oktober 2024 al een sterk in de Hollywood Walk of Fame…

Harry earns his star on the Hollywood Walk of Fame | Harry Connick Jr. – Official Site